sobota, 27 czerwca 2015

No i się kręci

Kochani.Wczoraj usiadłam do kompa na chwilkę,po 23.I ten komentarz,zajrzyj na konto.Przyznam się szczerze że mi się nie chciało,oczy na zapałki,no dobra zajrzę.Więc wchodzę na to konto i oczom nie wierzę aż mi zapałki powypadały.Ludzie będzie pralka.Pierwszy raz w tym miesiącu łzy lały się jak grochy ale nie z rozpaczy tylko z radości.Ja stara baba nigdy jeszcze takiego prezentu w całym swoim życiu nie dostałam.Nie liczyłam ile od Was kochani dostałam na pralkę,ale wszystkiego było 856 zł.Więc z samego rańca poleciałam do sklepów szukać w tej cenie.I znalazłam za 800zl,6kg wsadu,cudeńko bialutkie aż jej całusa dałam.Jutro wrzucę fotki,dziś majster od zdjęć poszedł na ryby i wróci rano.Kochani,tak jak pisałam wcześniej nie potrafię wyrazić słowami tego co czuję.Ogromnie Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do mojej wielkiej radości.Gosi z 
bloga Za Moimi drzwiami szczególnie ,która nagłośniła całą akcję u  siebie na blogu.Dziękuję,dziękuję i jeszcze raz dziękuję.
Oczywiście pani piorąca została przetestowana,cacucho.Moje łapki odpoczną. Wszystkich bym chętnie wyściskała,to ściskam z całej siły.Jutro pokaz.Dobrej nocy wszystkim życzę.

11 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę, akcja szybka i konkretna, super, że się udało!:)))
  Marzenko, to kropla w morzu potrzeb,jakie masz codziennie, zajmując się zwierzakami, niech Ci (Wam ) pralka służy dobrze i długo!

  Wyobraź sobie, że też jestem w trakcie poszukiwania pralki, bo nasza już mocno wysłużona i musimy szukać koniecznie nowej.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo,mam nadzieję że posłuży.

   Usuń
 2. W jednosci sila! A blogowisko to wielka potega!
  Gratuluje nabytku i niech sie dobrze sprawuje. :***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję.Bez Was nie miałabym takiej możliwości.

   Usuń
 3. Wiedziałam że się uda, jest nas wielu, niech każdy rzuci choć trochę to się uzbiera. Osobiście nie zbiednieję od tych paru złotych a ktoś będzie miał taką pomoc. Niech się sprawdza, niech nie psuje i daje ulgę. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomoc ogromna,i czas będzie na inną pracę.taka wirnikowa pralka zabiera mnóstwo czasu i siły

   Usuń