sobota, 9 lipca 2016

Przedłużamy bazarek.

Moi kochani.Przykro mi jest że bazarek nie ma zainteresowania.Nie ukrywam iż myślałam że jakoś damy radę uzbierać choć trochę grosza.Choć miał trwać do 7 lipca,przedłużam do 11 lipca ,może ktoś jeszcze zechce jakiś drobiazg dla siebie.Jednocześnie szczerze i od serca dziękuję tym ,którzy zechcieli wziąć udział w tym małym przedsięwzięciu.
Ktoś kiedyś powiedział.Kwiaciarenko pisz o swoich potrzebach,czego trzeba i nie wstydź się.Kwia ciarenka dawno schowała wstyd do kieszeni i bardzo prosi,może ktoś coś jeszcze wybierze.
Nie jestem sławna
-nie jestem sławna ,nie dbam o to 
 -nie jestem popularna
 -nie potrafię być.U mnie przemawiają czyny nie słowa.Kto u mnie był ten wie ile pracy trzeba włożyć każdego dnia.Wiem że bardzo dużo ludzi prosi o pomoc , ja też proszę nie dla siebie dla nich.W zeszły m tygodniu przyjechały 2 maluchy.Jeden maluch pojechał do nowego domku.W poniedziałek prawdopodobnie przyjadą kolejne3 lub 4.Nie potrafię się odwrócić obojętnie.Tak już mam.Trochę gorzki ten post wyszedł,nie miał taki być.ale tak jak pisałam nie potrafię tak pięknie opowiadać.W następny,m poście opowiem Wam pewną historię.Będzie długa .opisywana i podzielona na kilka postów.Tylko dla wytrwałych i lubiących czytać.Będzie to historia prawdziwa,zdarzenia  nie są wymyślone ani ubarwione.Po pierwszym poście z tej serii proszę o krótki komentarz czy mam pisać dalej.Dziękuję wszystkim.
Na koniec kółko graniaste.Pozdrawia wszystkich bardzo gorąco.


-.

5 komentarzy:

 1. promuj bazarek codziennie na fb to będą ludzie tu zaglądać, bo inaczej znika gdzieś na końcu listy postów! dziś już kilka razy został udostępniony, zrób to jutro i pojutrze, musisz zadbać o reklamę na fb, inaczej ludzi nie zachęcisz

  OdpowiedzUsuń
 2. Kwiaciarenko, pisz... Dla mnie. Wiem, że Ci ciężko, smutno, czasami wątpisz. Pisz jednak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też sie dołączam, chociaż jestem tu od niedawna :)

   Usuń
 3. Postaram się jakoś z sensem napisać

  OdpowiedzUsuń