wtorek, 3 stycznia 2017

Witam po świątecznie

Jak zwykle wpadam jak po ogień.Prawda jest taka że każdy dzień to walka,walka o przetrwanie,o zdrowie zwierzaków i moje.Tak często brakuje sił.Chcę przeprosić tych do których nie dotarły jeszcze  przesyłki bazarkowe i prosić tych którzy dostali o potwierdzenie że takowe otrzymali a także prosić osoby aby podały swoje adresy i się odezwały ,bo takie osoby też są.
Swięta spędziliśmy spokojnie,za to sylwester bardzo huczny u nas zwłaszcza  od godziny 20 kiedy pod naszym łóżkiem prawdziwa zabawa zwierzaków chowających się ze strachu od huku petard.Zwierzyniec podwórkowy schował się w kotłowni.Na szczęście ten czas mamy za sobą do następnego roku.Pisałam w tamtym roku powtórzę i teraz .Styczeń i luty to najgorsze miesiące dla nas.Zaczyna nam wszystkiego brakować.Zapowiadają duże mrozy a opału prawie nie mamy,jedzenie jakoś daję radę organizować choć przyznam że chwilami ciężko.Kończą nam się ciepłe koce ,może ktoś ma jakieś używane i może się z nami podzielić.Parę kocy upchnęłam psiakom do bud a jak wiadomo za długo nie mogą tam leżeć.Będę próbowała zorganizować słomę.Przydałyby się kocie budki takie kryte z gąbki,może ktoś posiada po swoim kotku a już nie używa.Chodzi mi o to że kiedy wychładza się w nocy mogą w takiej buce siedzieć i ciepło im.
Tak sobie pomyślałam że byliśmy strasznie niegrzeczni bo Mikołaj nas ominął w tym roku,to może przeszukacie szafy i coś się znajdzie dla kociaków i psiaków do utulenia na chłodne dni.
Chcę przeprosić że tak proszę ale innego wyjścia nie mam,większość ludzi tylko kiwa głową z politowaniem na moje poczynania i dziwi się że tyle zużywam energii,funduszy i czasu nic z tego nie mając.Zawsze potarzam z humorem że jeden głupi na wsi musi być.
Bardzo dziękuję za wpłaty które doszły teraz po 1,zakupiłam trochę puszek dla psiaków i kociaków.Staję na uszach żeby nie brakowało,teraz najgorszy czas.Bardzo prosimy.Dziękuję że jeszcze do mnie zaglądacie i cierpliwie mnie znosicie.

20 komentarzy:

 1. Ja jestem jedną z tych osób, wybacz. Na śmierć zapomniałam, zaraz to naprawię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie szkodzi ja sama w nawale o różnych rzeczach zapominam.

   Usuń
 2. Ja już swój piękny wisiorek dostałam :) Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 3. mój słonik i siostry bransoletka też dotarły, dziękujemy :) i wszystkiego dobrego z nowym rokiem! udostępniłam posta na fb i popytam wśród znajomych, czy nie mają nadwyżek koców czy kołder

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję.Każdy kocyk mile widziany

   Usuń
 4. Kwiaciarenko, moje płyty z filmami też szczęśliwie dotarły :) Przepatrzę co się może nadać na ocieplenie dla Twoich stworzeń i wyśle paczkę,
  Ściskam serdecznie w nowym roku,
  Beata

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepraszam, zapomniałam przed świętami.
  Juz nadałam przelew, zaraz wyślę maila.

  OdpowiedzUsuń
 6. W tygodniu coś podeśle dobrego dla zwierzków i dla was. Czy przydadzą się ręczniki i pościel bo mam tego trochę do oddania?

  OdpowiedzUsuń
 7. Zebrałam w pracy kilka poduszek i kocyki i pare zlotych. Moge podjechac w eeekend i ci przekazac?

  OdpowiedzUsuń
 8. Zebrałam w pracy kilka poduszek i kocyki i pare zlotych. Moge podjechac w eeekend i ci przekazac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przepraszam ale w rozjazdach byłam, ale się pojawię niebawem

   Usuń
 9. Puściłam dziś przelew.Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dotora, puściałm małą zrzutkę firmową :)jutro ogarnę temat rzeczy, dostałam koce i poduszki to podeślę,przydadzą się na mrozy, dostalam od kolegów po mailu ż zbieram dla ciebie. Czekam jeszcze na karmę, ale to w środę, bo tez ktoś kupił i mi podrzuci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję,zwierzyniec dopóki będzie grzał.Hurra

   Usuń