poniedziałek, 20 czerwca 2016

U ferajny wszystko ok

Jak Wiecie każdy ma wzloty i upadki.Co prawda u Kwiaciarenki więcej upadków niż wzlotów,życie jednak toczy się dalej.Wiem że wpisów może trochę za mało ,ale tak już mam ,musicie wybaczyć.W kocu jedna osoba ogarnia mega gromadę zwierzaków,pracuje na ich leczenie,zajmuje się domem,zakupami wożonymi w wózeczku ,takim jak starsze panie wożą swoje zakupy,na dwóch kółkach,pielęgnuje niepełnosprawnego Neosia ,szoruje pomniki w sobotę aby na prąd zarobić.Nie będę więcej wymieniać choć jeszcze sporo by się znalazło.W końcu kto takie nudy czytać będzie.Po krótce więc.Nowa mieszkanka przyniesiona od sąsiadów w stanie agonalnym,pogryziona z larwami much w ranach.Misia Po przyniesieniu i teraz.Rana była i pod szyją.


W ten sam dzień wieczorem ktoś wywalił mi prosto pod dom kociego malucha.Na szczęście był zdrowy.nie mam zdjęcia ,wstawię następnym razem.2 kociak mały w stanie ciężkim nie przeżył,dla mnie to porażka.4 szczeniaki jeszcze ślepe wywalone na posesję do pewnej kobiety zabrała do siebie koleżanka ,nie dałabym rady fizycznie.Co się z tymi ludźmi dzieje.
Po ulewach i wiatrach jakie przeszły nad Polską u mnie też straty choć nie tak wielkie jak w na innych terenach.Kawał papy opadło z głównego budynku,u kociaków też dziura i nad kuchnią ,łazienką i tarasikiem też się lało.Czyli papy i dachy do wymiany.Może więcej smucić nie będę.Może coś przyjemniejszego teraz.
taaadam król Pucuś czuje się bardzo dobrze.Nowotwór na razie nie wzrasta.Jak widać na zdjęciu wszystkie psiaki zdrowe i zadowolone.

Kochani w ogródku też się zadziało.Zapraszam na filmik na mojej stronie fb U kwiaciarenki i sami osądźcie efekty,dodam tylko że cały czas coś będzie przybywać.Trochę szkoda że nikt się nie podzielił ogrodowymi gadżetami.Staram się robić coś z niczego.
Przyszła też paczuszka z jedzeniem dla psiaków i kociaków.Nadawcy nie było.Bardzo dziękuję w imieniu zwierzaków.Za wszystko bardzo dziękuję wszystkim z całego serducha.

5 komentarzy:

 1. Jeśli duża paka, a nie paczuszka to ze Skarpety :)
  Cieszę się, że ogarniasz sytuację. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. paczka była duża 20kg karmy suchej dla kotów,puszki mokrej dla kociaków i mokra dla psiaków.Bardzo dziękuję wszystkim którzy się złożyli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdeczności dla Ciebie i dla wszystkich podopiecznych.Wszystkiego najlepszego dla Was.

  OdpowiedzUsuń