poniedziałek, 25 maja 2015

Jestem wkórzona

W poprzednim poście pisałam Wam o pragnieniu posiadania wózka dla Dinga.Zadzwoniłam do firmy w celu ustalenia szczegółów dotyczących owego przedmiotu moich marzeń.Pierwsze pytanie ile pies ma lat ,ja to ze 16.Wiecie czego się dowiedziałam że stary to mam się zastanowić czy warto.
To ja się teraz zastanawiam czy stary pies nie ma prawa do godnego życia.
Czy stary pies ma gnić we własnych ochodach.
Czy stary pies nie powinien jeszcze trochę podreptać,dlatego że przez 90% swojego życia był zaniedbywany.
Zawsze wydawało mi się że każde stworzenie trzeba szanować,zwłaszcza kiedy jest starsze i nie wiele życia mu zostało.Krew mnie zalała.W końcu doszliśmy do porozumienia.Pan robi takie wózki we Wrocławiu.Koszt zwala z nóg 600zł plus 45zł przesyłka.Bardziej ta cena od suwa mnie od marzenia posiadania, niż wiek psiny.Pytam się więc czy ja jestem psychiczna że próbuje temu biedakowi dać jeszcze trochę radości.Chciałam podziękować jednej osobie która zechciała wpłacić na wózeczek,może jeszcze ktoś chętny pomóc.Idę wnerwiać się dalej i głęboko zajrzeć w siebie czy faktycznie coś ze mną nie tak.Pozdrawiam wszystkich ciepło.A zapomniałam dopisać że Mizia z Podkarpacia pojechała  w zeszłą sobotę do nowego domku.Teraz to już koniec .Pa.

radocha dla kotełków

14 komentarzy:

 1. Kwiaciarenko a szukałaś używanych tu np. ktos sprzedaje,moze by sie nadał?

  http://olx.pl/oferta/wozek-inwalidzki-dla-psa-kota-CID103-IDad7Mf.html#555ca9ecbd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te są za małe,Dingo to duży pies do 30kg.Dziękuję jednak poszukam jeszcze.

   Usuń
 2. http://olx.pl/oferta/wozek-rehabilitacyjny-inwalidzki-dla-psa-CID103-IDa9zmF.html#555ca9ecbd

  OdpowiedzUsuń
 3. Znalazłam też opis jak zrobić taki wózek, moze znalazłby się jakiś zdolny znajomy meżczyzna ,który podjąłby się wykonania?

  http://www.sabina.studioonline.pl/zrob.htm

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwaczce nikt nie pomaga,ale znalazłam człowieka ,który zrobi wózek za 350 zł,jednak płatne z góry.Puki co mam50 zł więc jeszcze brakuje trochę.

   Usuń

 4. http://allegro.pl/wozek-inwalidzki-dla-chorego-psa-i5376358718.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hmmmm to jest dobre ogłoszenie :) Kwiaciarenko, napisz jak z tematem, ja byłam wyłączona na tydzień...daj proszę znać co i jak z wózkiem ?? ile masz, ile potrzeba co i jak....

   Usuń
  2. W tej chwili mam 150 zł ,jeszcze 200 brakuje

   Usuń
 5. A może spróbujemy poprze "sie pomaga" co ty na to ? ja tam tylko wpłacałam, ale może warto powalczyć o środki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja w sprawie wozeczka dla psiny.

  Na FB jest wydarzenie od Zakopianskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzetami, a brzmi ono: "Uwaga! Do oddania wózek dla psa".

  Trzeba opisac historie, wymiary psiaka, a noz sie uda :)

  OdpowiedzUsuń
 7. napisałam,może zechce Pani zajrzeć i odpisać mi czy nie za mało informacji podałam.Bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi na to wydarzenie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochana, zarzuciłam wici na naszej FB grupie, właśnie wyklikaliśmy plac zabaw dla naszych dzieciaków, grupę mamy zwartą więc będę się starała o wpłaty bezpośrednie na Twoje konto od moich okolicznych sąsiadów, dziś podrzucam od siebie "drobny datek" i mam nadzieję że szybko uda się uzbierać pozostałe fundusze, bo Razem Można Wszystko ;) Damy radę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. …może komuś przyda się nasz pomysł - jak poradzić sobie ze spacerami z dużym, niechodzącym samodzielnie psem - czyli mała przeróbka wózka inwalidzkiego dla ludzi (profesjonalne wózki dla dużych psów są dość drogie, >1500 PLN, nas wózek kosztował tylko 115 PLN); druga sprawa - jak poradzić sobie z dyskopatią u psów/kotów (wiele chorych zwierząt jest usypiana) - krótki filmik w linku (można udostępniać): https://www.youtube.com/watch?v=8CDtFnQ8i2M&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń