niedziela, 27 kwietnia 2014

Apsik

Dziś przedstawiam Apsika ,wczorajszego gościa ,który przyjechał z Opolskiego schroniska.
Krótki spacerek.Po podróży

Z kolegą,troszkę go zasłonił.
Coś mnie tchnęło i zabrałam kolegę Apsika do lekarza,kolega ma zrobione 2 prześwietlenia,jutro odczyt,czasu było mało ,walczył jak nie wiem co ,położyć się nie chciał ,jednak daliśmy radę.Zaniepokoiło mnie to słabe jedzenie ,jakoś na przymus.Okazało się że psina ma ropień w buzi,paskudny który okropnie boli,w czasie kastracji miał usuwane popsute zęby .W każdym razie wiadomo co jest grane.Otrzymał środek przeciw bólowy i przeciw zapalny.Trochę mu ulżyło,zjadł papu z chęcią.Jutro dowiem się co dalej.
Mam jeszcze propozycję.Orka,która rozdaje szczęście i dobro,podarowała Kwiaciarence swoje prace,obrazki wykonane haftem krzyżykowym i tutaj teraz cytuję słowa wykonawczyni pięknych dzieł.Haft krzyżykowy liczony,mulina nie dzielona.Wymiary 19,5 cmx51,5cm.Tytuły Piwonia,Kalia, Gałązka.Obrazki nalerzy oprawić,sugeruję antyrefleksyjne,może być bez szkła jednak zabezpiecza przed kurzem.Wymieniony rodzaj szkła daje złudzenie,że obrazek nie jest oszklony.Obrazki mogą tworzyć komplet,są jednakowej wielkości i w podobnej kolorystyce.Sugerowana cena to 100 zł za szt.Jeżeli będzie ochotnik na wszystkie trzy,to może być kwota 250zł.Koniec cytatu.Kochani może znajdzie się ktoś chętny,lub udostępni innym.To naprawdę dzieła sztuki,wielogodzinna praca .Co wy na to zapraszam chętnych.Kontakt na bocznym pasku.
Piwonia
gałązka.W związku z tym że Kwiaciarenka nie jest fotografem,zdjęcia nie do końca oddają swój urok.Do miłego.


5 komentarzy:

 1. Witaj, piekne obrazki, ciesze sie ,ze widze Apsika, bardzo smieszna nazwa,pozdrawiam i zycze duzo silKwiaciarenko,ania

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję.Sama zastanawiam się dlaczego tak się wabi,może dlatego że kicha a to z kolei wynik ropni ,które połączone są z kanałami nosowymi i wydzielina wylatuje nosem.

  OdpowiedzUsuń
 3. obrazki piękne i ich nabywca na pewno będzie zachwycony... co do Apsika to trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia...

  OdpowiedzUsuń
 4. Apsik - śmieszne imię. Hafty to prawdziwe dzieło sztuki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Obrazki są cudne, widziałam je na dogo :)

  OdpowiedzUsuń