środa, 5 marca 2014

piesio idzie do przodu.

W związku z tym że Kwiaciarenka pada na twarz skreśli tylko kilka słów.Pies czuje się lepiej,zrobiliśmy rentgen płuc i kręgosłupa,było podejrzenie nowotworu,na szczęście nie ma zmian nowotworowych a faktycznie zapalenie płuc.Niestety tylna część kręgosłupa ma znaczne zwyrodnienia dlatego pies ma słabe tylne nogi.W każdym razie będziemy mu pomagać na tyle na ile medycyna pozwala.Spacerujemy.Chciałam podziękować za wpłaty.Zakupiłam 10 dużych puszek za 50 zł,prześwietlenie 70 zł,witaminy 30 zł i duża torba proszku za 25 zł.Prania jest co nie miara bo piesio jeszcze siusia pod siebie itd.Zakupione zostały podkłady szt.10 za 20 zł.Może prania będzie mniej.Dziękuję bardzo.Odezwę się jutro,przynajmniej spróbuje,no chyba że padnę na twarz.Aha pani samobójczyni została poskładana i siedzi w karcerze,czyli w transporterku,wychodzi tylko na króciutkie spacerki nie ma lekko.Pozdrawiam.

5 komentarzy:

 1. napiszesz jak złapiesz oddech, ważne, że idzie ku lepszemu :) pozdrawiam i sił życzę

  OdpowiedzUsuń
 2. Kwiaciarenko życzę Ci dużo sił, poza tym zdrowia dla pieska i całego Twojego zwierzyńca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kwiaciarenko, jeszcze troszkę i pośle paczuszkę. Mam nadzieję że się nie pogniewasz ale na fbuku swoich znajomych o wsparcie poprosiłam;) buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie pogniewam się,raczej jestem bardzo wdzięczna za troskę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Droga Kwiaciarenko! Bardzo cenię Twoja pracę! Kochana, pozwoliłam sobie wstawić apel o wsparcie Twojej misji na moim blogu. Mam nadzieję, że chociaż trochę przez to Ci pomogę. Oby wiosna nadeszła dla Was łaskawa i bogata :)
  Serdecznie pozdrawiam. Dorota

  OdpowiedzUsuń